четвер, 4 жовтня 2018 р.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Молодь за безпеку дорожнього руху»

 Відповідно до наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської районної державної адміністрації від 29 серпня   2018 року № 182   «Про проведення Тижнів  знань безпеки життєдіяльності у закладах загальної середньої освіти району у 2018 /2019 навчальному році», з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Новоархангельському НВО №2 був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему « Молодь за безпеку дорожнього руху ».
Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму було охоплено 100%  учнів навчального закладу.
     Під час проведення загальношкільних лінійок  діти були ознайомлені з планом проведення тижня. Класними керівниками були проведені наступні  години спілкування «Щоб не трапилось біди, правил дорожніх дотримуйся завжди», «Будь обережним на дорозі»,   «Безпечна дорога до школи», «Твій друг – дорожній рух!» та  інші.  Під час цих виховних годин вчителі використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми такі як перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок,  інсценізації, виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини, тренінгові вправи. 
  Під час проведення вищезгаданих заходів діти в ігровій формі повторили,  узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.
   На базі шкільних бібліотек  були організовані  виставки-огляди  літератури з  теми «Моя безпека на дорозі».
   Свої таланти діти могли продемонструвати взявши участь у виставці-конкурсі малюнків  «Безпечними вулицями».Немає коментарів:

Дописати коментар