середу, 12 червня 2019 р.

Робота пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням Новоархангельського НВО №2 в 2018 - 2019 н.р.


  1 червня  2019 року розпочали  роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням на базі шкіл Новоархангельського навчально – виховного об’єднання №2 ,а саме :
1. Пришкільний  табір  відпочинку  «Червоні вітрила » з денним перебуванням при Новоархангельській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів;
2. Пришкільний   табір  відпочинку  «Світанок» з денним перебуванням  при Синюхінському навчально – виховному комплексі «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
3. Пришкільний  табір  відпочинку з денним перебуванням  «Дружба » при Скалівсько – Хутірській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів ;
4. Пришкільний  табір  відпочинку з денним перебуванням  «Веселка» при Ганнівській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів.
 Початок роботи пришкільних таборів співпав із Днем захисту дітей , тому заходи, які проводились в цей день були тематичного характеру - ігрова програма "Хай сонцю і квітам всміхаються діти ", святковий ранок " Веселковий світ дитинства", конкурс малюнків на асфальті "Діти світу єднайтесь" та  участь у районному святі до Дня захисту дітей .
 Надзвичайно цікавим був і день відкриття пришкільних таборів , загони презентували свою назву та речівки , підготували концертну програму.
(відкриття пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням "Дружба" на базі Скалівсько - Хутірської ЗШ І - ІІ ступенів)

(відкриття пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням "Червоні вітрила" на базі Новоархангельської  ЗШ І - ІІІ  ступенів)

 Із захопленням та дитячим азартом проходять і інші дні в пришкільних таборах з денним перебуванням . Не вірите? Зазирніть у ці щасливі дитячі очі!!!(День вишиванок  в пришкільному  таборі  відпочинку з денним перебуванням "Веселка " на базі Ганнівської  ЗШ І - ІІ ступенів)


(День бодіпейтингу  в пришкільному  таборі  відпочинку з денним перебуванням "Червоні вітрила " на базі Новоархангельської   ЗШ І - ІІІ ступенів)


(День краси   в пришкільному  таборі  відпочинку з денним перебуванням "Дружба" на базі Скалівсько - Хутірської    ЗШ І - ІІ ступенів)
(День туризму в пришкільному  таборі  відпочинку з денним перебуванням "Світанок " на базі Синюхінського НВК  " ЗШ  І - ІІ ступенів - ДНЗ ")
                                                
 (День природи  в пришкільному  таборі  відпочинку з денним перебуванням "Червоні вітрила " на базі Новоархангельської   ЗШ І - ІІІ ступенів)

А ось так цікаво  проходили дні творчості та мистецтв у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням Новоархангельського НВО №2!


 І , звісно ж,  день дружби, адже без нього не можливо уявити повноцінний відпочинок у пришкільному таборі .Ну що ж, ми сповнені сил та енергії і попереду ще багато цікавого та нового, продовжуємо відпочивати!

Немає коментарів:

Дописати коментар